sabnzbd - en to pl translation catalogue (960 entries)

en: Failed to start web-interface
pl: Nie udalo sie uruchomic interfejsu www

en: Cannot find web template: %s, trying standard template
pl: Nie ma szablonu: %s, uzyto standardowego szablonu

en: _yenc module... NOT found!
pl: modul _yens... NIE znaleziono!

en: par2 binary... NOT found!
pl: program par2 ... NIE znaleziono!

en: unrar binary... NOT found
pl: program unrar ... NIE znaleziono!

en: unzip binary... NOT found!
pl: program unzip ... NIE znaleziono!

en: Please be aware the 0.0.0.0 hostname will need an IPv6 address for external access
pl: Nazwa hosta 0.0.0.0 wymaga adresu IPv6 do dostepu z zewnatrz

en: Disabled HTTPS because of missing CERT and KEY files
pl: Wylaczono HTTPS z powodu braku plików CERT oraz KEY

en: SABnzbd shutdown finished
pl: SABnabd zostal wylaczony

en: Signal %s caught, saving and exiting...
pl: Odebrano sygnal %s. Zapisywanie i i zamykanie programu...

en: fetching msgid %s from www.newzbin2.es
pl: pobieranie wiadomosci %s z www.newzbin2.es

en: Error Fetching msgid %s from www.newzbin2.es - Please make sure your Username and Password are set
pl: Blad pobierania %s z www.newzbin2.es - Upewnij sie, ze ustawiles nazwe uzytkownika i haslo

en: Trying to fetch NZB from %s
pl: Próba pobrania NZB z %s

en: Cannot create temp file for %s
pl: Nie mozna utworzyc tymczasowego pliku dla %s

en: Trying to set status of non-existing server %s
pl: Próba ustawienia statusu nieistniejacego serwera %s

en: Too little diskspace forcing PAUSE
pl: Zbyt malo miejsca, wymuszanie WSTRZYMANIA

en: Failure in tempfile.mkstemp
pl: Blad w tempfile.mkstemp

en: Saving %s failed
pl: Nie udalo sie zapisac %s

en: Loading %s failed
pl: Nie udalo sie wczytac %s

en: Test Notification
pl: Powiadomienie testowe

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyslny

en: WARNING:
pl: UWAGA:

en: ERROR:
pl: BLAD:

en: unknown
pl: nieznany

en: Failed to compile regex for search term: %s
pl: Blad kompilacji wyrazenia regularnego dla wyszukiwania: %s

en: h
pl: g

en: Disk full! Forcing Pause
pl: Dysk pelny! wstrzymuje pobieranie

en: Disk error on creating file %s
pl: Blad dysku podczas tworzenia pliku %s

en: WARNING: Paused job "%s" because of encrypted RAR file
pl: UWAGA: wstrzymane zadanie "%s" z powodu zaszyfrowanego pliku RAR

en: WARNING: Aborted job "%s" because of encrypted RAR file
pl: UWAGA: Przerwano zadanie "%s" z powodu zaszyfrowanego pliku RAR

en: Aborted, encryption detected
pl: Przerwano, wykryto szyfrowanie

en: %s missing
pl: brakuje %s

en: Quota spent, pausing downloading
pl: Przekroczono limit, zatrzymywanie pobierania

en: %s is not a valid email address
pl: %s nie jest prawidlowym adresem mail

en: Server address required
pl: Wymagane jest podanie adresu serwera

en: Cannot create %s folder %s
pl: Nie moge utworzyc %s katalog %s

en: Cannot write to INI file %s
pl: Nie moge zapisac pliki INI %s

en: Cannot create backup file for %s
pl: Nie moge utworzyc kopii zapasowej %s

en: Incorrectly encoded password %s
pl: Nieprawidlowo zakodowane haslo %s

en: %s is not a correct octal value
pl: %s jest nieprawidlowa wartoscia w systemie ósemkowym

en: UNC path "%s" not allowed here
pl: Sciezka UNC %s niedozwolona

en: Error: Queue not empty, cannot change folder.
pl: Blad: Kolejka nie jest pusta, nie mozna zmienic katalogu

en: Folder "%s" does not exist
pl: Folder "%s" nie istnieje

en: SQL Command Failed, see log
pl: Blad polecenia SQL, sprawdz logi

en: SQL Commit Failed, see log
pl: Blad wykonania polecenia SQL, sprawdz logi

en: Failed to close database, see log
pl: Blad zamykania bazy danych, sprawdz logi

en: Invalid stage logging in history for %s
pl: Nieprawidlowy zapis dziennika etapu w historii dla %s

en: Decoding %s failed
pl: Blad dekodowania %s

en: CRC Error in %s (%s -> %s)
pl: Blad CRC w %s (%s -> %s)

en: Badly formed yEnc article in %s
pl: Zle zbudowny artykul yEnc w %s

en: Unknown Error while decoding %s
pl: Nieznany blad podczas dekodowania %s

en: %s => missing from all servers, discarding
pl: %s => nie znaleziono na zadnym serwerze, porzucam zadanie

en: Error removing %s
pl: Blad podczas usuwania %s

en: Cannot read %s
pl: Nie mozna odczytac %s

en: Cannot read Watched Folder %s
pl: Nie mozna przeczytac Obserwowanego Katalogu %s

en: Paused
pl: Wstrzymano

en: Server %s will be ignored for %s minutes
pl: Serwer %s bedzie ignorowany przez %s minut

en: Failed to initialize %s@%s:%s
pl: Blad inicjowania %s@%s:%s

en: Too many connections to server %s:%s
pl: Zbyt wiele polaczen z serwerem %s:%s

en: Probable account sharing
pl: Prawdopodobny sharing konta

en: Failed login for server %s
pl: Blad logowania do serwera %s

en: Cannot connect to server %s [%s]
pl: Nie mozna polaczyc sie z serwerem %s [%s]

en: Connecting %s@%s:%s failed, message=%s
pl: Polaczenie z %s@%s:%s nieudane, odpowiedz serwera=%s

en: Server %s requires user/password
pl: Serwer %s wymagania podania nazwy uzytkownika i hasla

en: Shutting down
pl: Wylaczanie

en: Failed to connect to mail server
pl: Blad polacenia z serwerem pocztowym

en: Failed to initiate TLS connection
pl: Blad polaczenia TLS

en: Failed to authenticate to mail server
pl: Blad autoryzacji z serwerem pocztowym

en: Failed to send e-mail
pl: Blad wysylania maila

en: Failed to close mail connection
pl: Nie udalo sie zamknac polaczenia z serwerem pocztowym

en: Email succeeded
pl: Wiadomosc wyslana

en: Cannot find email templates in %s
pl: Brak szablonów maili w %s

en: No recipients given, no email sent
pl: Brak odbiorców, nie wyslano wiadomosci

en: Invalid encoding of email template %s
pl: Nieprawidlowe kodowanie szablonu maila %s

en: No email templates found
pl: Nie znaleziono szablonów maili

en: To: %s
    From: %s
    Date: %s
    Subject: SABnzbd reports Disk Full
    
    Hi,
    
    SABnzbd has stopped downloading, because the disk is almost full.
    Please make room and resume SABnzbd manually.
pl: To: %s
    From: %s
    Date: %s
    Subject: SABnzbd raportuje przekroczenie zajetosci dysku
    
    Czesc,
    
    SABnzbd przestal pobierac pliki, poniewaz dysk jest prawie pelen.
    Opróznij troche miejsca i wznów SABnzbd recznie.

en: Startup/Shutdown
pl: Uruchomienie/Wylaczenie

en: Added NZB
pl: Dodano NZB

en: Post-processing started
pl: Uruchomiono przetwarzanie koncowe

en: Job finished
pl: Zadanie ukonczone

en: Other Messages
pl: Inne komunikaty

en: Warning: LOCALHOST is ambiguous, use numerical IP-address.
pl: Ostrzezenie: LOCALHOST jest wieloznaczny, uzyj adresu IP.

en: Server address "%s:%s" is not valid.
pl: Nieprawidlowy adres serwera "%s:%s"

en: Missing Session key
pl: Brak klucza sesji

en: Error: Session Key Required
pl: Blad: wymagany klucz sesji

en: Error: Session Key Incorrect
pl: Blad: nieparwidlowy klucz sesji

en: API Key missing, please enter the api key from Config->General into your 3rd party program:
pl: Brak klucza API, nalezy wprowadzic klucz API z Konfiguracja->Ogólne do innego programu:

en: API Key incorrect, Use the api key from Config->General in your 3rd party program:
pl: Klucz API jest nieprawidlowy, uzyj klucza API z Konfiguracja->Ogólne w twoim drugim programie:

en: Authentication missing, please enter username/password from Config->General into your 3rd party program:
pl: Brak danych uwierzytelniajacych, wprowadz nazwe uzytkownika/haslo z Konfiguracja->Ogólne do twojego zewnetrznego programu:

en: Error: No secondary interface defined.
pl: Blad: nie zdefiniowano drugiego interfejsu.

en: Your UNRAR version is not recommended, get it from http://www.rarlab.com/rar_add.htm<br />
pl: Twoja wersja programu UNRAR jest niezalecana, pobierz nowa z http://www.rarlab.com/rar_add.htm<br />

en: No UNRAR program found, unpacking RAR files is not possible<br />
pl: Nie znaleziono programu UNRAR, wypakowanie flików nie jest mozliwe<br />

en: No PAR2 program found, repairs not possible<br />
pl: Nie znaleziono programu PAR2, naprawa nie jest mozliwa<br />

en: Initiating restart...<br />
pl: Inicjuje restart...<br />

en: &nbsp<br />SABnzbd shutdown finished.<br />Wait for about 5 second and then click the button below.<br /><br /><strong><a href="..">Refresh</a></strong><br />
pl: &nbsp<br />SABnzbd zostal wylaczony.<br />Zaczekaj okolo 5 sekund i kliknij guzik ponizej.<br /><br /><strong><a href="..">Odswiez</a></strong><br />

en: Feed
pl: Kanal

en: Daily
pl: Codziennie

en: Monday
pl: Poniedzialek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Sroda

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piatek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Sunday
pl: Niedziela

en: off
pl: wylaczone

en: &nbsp;Resolving address
pl: &nbsp;Rozwiazywanie odresu

en: Incorrect parameter
pl: Bledny parametr

en: Back
pl: Powrót

en: Job "%s" was re-added to the queue
pl: Zadanie "%s" zostalo dodane ponownie do kolejki

en: Jobs marked with a '*' will not be automatically downloaded.
pl: Zadanie oznaczone jako '*' nie zostanie automatycznie pobrane.

en: Matched
pl: Dopasowano

en: Not matched
pl: Nie dopasowano

en: Downloaded
pl: Pobrane

en: Downloaded so far
pl: Dotychczas pobrano

en: Incorrect value for %s: %s
pl: Nieprawidlowa wartosc %s: %s

en: Cannot create directory %s
pl: Nie mozna stworzyc katalogu %s

en: %s directory: %s error accessing
pl: %s katalog: %s: blad dostepu

en: Cannot connect to registry hive HKEY_CURRENT_USER.
pl: Nie mozna sie polaczyc do galezi rejestru HKEY_CURRENT_USER.

en: Cannot open registry key "%s".
pl: Nie mozna otworzyc klucza rejestru "%s".

en: Failed to read registry keys for special folders
pl: Nie udalo sie odczytac kluczy rejestru dla katalogów specjalnych

en: Failed making (%s)
pl: Nie udalo sie utworzyc (%s)

en: Failed moving %s to %s
pl: Nie udalo sie przeniesc %s do %s

en: Unusable NZB file
pl: Nieprzydatny plik NZB

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: URL Fetching failed; %s
pl: Pobieranie URL nie powiodlo sie; %s

en: pyopenssl module missing, please install for https access
pl: brak modulu pyopenssl, nalezy go zainstalowac w celu dostepu https

en: Error creating SSL key and certificate
pl: Blad tworzenie certyfikatu i klucza SSL

en: Cannot change permissions of %s
pl: Nie mozna zmienic uprawnien %s

en: Joining
pl: Laczenie

en: Incomplete sequence of joinable files
pl: Niekompletna sekwencja plików do laczenia

en: File join of %s failed
pl: Laczeni pliku %s nie powiodlo sie

en: [%s] Error "%s" while joining files
pl: [%s] Blad %s podczas laczenia plików

en: Error "%s" while running file_join on %s
pl: Blad "%s" podczas uruchamiania file_join na %s

en: [%s] Joined %s files
pl: [%s] Polaczono %s plików

en: Unpacking failed, %s
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, %s

en: [%s] Error "%s" while unpacking RAR files
pl: [%s] Blad "%s" podczas rozpakowywania plików RAR

en: Error "%s" while running rar_unpack on %s
pl: Blad "%s" podczas uruchamiania rar_unpack na %s

en: Deleting %s failed!
pl: Usuwanie %s nie powiodlo sie!

en: Trying unrar with password "%s"
pl: Próba rozpakowania rar z haslem %s

en: Unpacking failed, archive requires a password
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, archiwum wymaga podania hasla

en: Unpacking
pl: Rozpakowywanie

en: Unpacking failed, unable to find %s
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, nie mozna znalezc %s

en: ERROR: unable to find "%s"
pl: BLAD: nie mozna znalezc "%s"

en: Unpacking failed, CRC error
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, blad sumy kontrolnej CRC

en: ERROR: CRC failed in "%s"
pl: BLAD: nieprawidlowa suma kontrolna CRC w "%s"

en: Unpacking failed, write error or disk is full?
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, byc moze dysk jest zapelniony.

en: ERROR: write error (%s)
pl: BLAD: blad zapisu (%s)

en: Unpacking failed, path is too long
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, za dluga sciezka

en: ERROR: path too long (%s)
pl: BLAD: za dluga sciezka (%s)

en: Unpacking failed, see log
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, srpawdz dziennik zdarzen

en: ERROR: %s
pl: BLAD: %s

en: Unusable RAR file
pl: Nieuzywalny plik RAR

en: Missing expected file: %s => unrar error?
pl: Brak oczekiwanego pliku: %s =>blad unrar?

en: Unpacking failed, an expected file was not unpacked
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, oczekiwany plik nie zostal wypakowany

en: Unpacking failed, these file(s) are missing:
pl: Rozpakowywanie nie powiodlo sie, brak nastepujacych plików:

en: Unpacked %s files/folders in %s
pl: Rozpakowano %s plików/katalogów w %s

en: %s files in %s
pl: %s plików w %s

en: Error "%s" while running unzip() on %s
pl: Blad "%s" podczas uruchamiania unzip() na %s

en: Quick Checking
pl: Szybkie sprawdzanie

en: Repair
pl: Naprawa

en: [%s] Quick Check OK
pl: [%s} Szybkie sprawdzenie OK

en: Starting Repair
pl: Rozpoczynanie naprawiania

en: Repairing failed, %s
pl: Naprawa nie powiodla sie, %s

en: Error %s while running par2_repair on set %s
pl: Blad %s podczas uruchamiania par2_repair na zbiorze %s

en: Error "%s" while running par2_repair on set %s
pl: Blad "%s" podczas wykonywania par2_rapair na zestawie %s

en: [%s] PAR2 received incorrect options, check your Config->Switches settings
pl: [%s} PAR2 otrzymal nieprawidlowe opcje, sprawdz ustawienia w Konfiguracja->Przelaczniki

en: [%s] Verified in %s, all files correct
pl: [%s] Zweryfikowano w %s, wszystkie pliki prawidlowe

en: [%s] Verified in %s, repair is required
pl: [%s] Zweryfikowano w %s, wymagana naprawa

en: Main packet not found...
pl: Glówna paczka nieznaleziona...

en: Invalid par2 files, cannot verify or repair
pl: Nieprawidlowe pliki par2, nie mozna zweryfikowac lub naprawic

en: Repair failed, not enough repair blocks (%s short)
pl: Naprawa nie powiodla sie, brak wystarczajacej ilosci bloków naprawczych (brakuje %s)

en: Fetching %s blocks...
pl: Pobieranie %s bloków...

en: Fetching
pl: Pobieranie

en: Repairing
pl: Naprawianie

en: [%s] Repaired in %s
pl: [%s] Naprawiono w %s

en: Verifying
pl: Sprawdzanie

en: Error importing OpenSSL module. Connecting with NON-SSL
pl: Blad importu modulu OpenSSL. Laczenie bez SSL

en: Failed to update newzbin job %s
pl: Nie udalo sie zaktualizowac zadania newzbin %s

en: NZB added to queue
pl: NZB dodany do kolejki

en: Newzbin server changed its protocol
pl: Serwer Newzbin zmienil protokól

en: You have no credit on your Newzbin account
pl: Brak kredytów na koncie Newzbin

en: Unauthorised, check your newzbin username/password
pl: Nie uwierzytelniono, sprawdz nazwe uzytkownika/haslo do Newzbin

en: Newzbin report %s not found
pl: Raport Newzbin %s nie zostal znaleziony

en: Newzbin gives undocumented error code (%s, %s)
pl: Newzbin zwrócil nieudokumentowany kod bledu (%s,%s)

en: Newzbin server fails to give info for %s
pl: Serwer Newzbin nie zwrócil informacji dla %s

en: Could not delete newzbin bookmark %s
pl: Nie mozna usunac zzakladki Newzbin dla %s

en: Newzbin gives undocumented error code (%s)
pl: Newzbin zwrócil nieudokumentowany kod bledu (%s)

en: Incompatible queuefile found, cannot proceed
pl: Znaleziono niekompatybilny plik kolejki, nie mozna kontynuowac

en: Error loading %s, corrupt file detected
pl: Blad ladowania %s, wykryto uszkodzony plik

en: Error while adding %s, removing
pl: Blad podczas dodawania %s, usuwanie

en: %s -> Unknown encoding
pl: %s -> Nieznane kodowanie

en: File %s is empty, skipping
pl: Plik %s jest pusty,

en: Failed to import %s files from %s
pl: Nie udalo sie zaimportowac %s plików z %s

en: Incomplete NZB file %s
pl: Niekompletny plik NZB %s

en: Invalid NZB file %s, skipping (reason=%s, line=%s)
pl: Nieprawidlowy plik NZB %s, pomijam (powód=%s, linia=%s)

en: Empty NZB file %s
pl: Pusty plik NZB %s

en: Ignoring duplicate NZB "%s"
pl: Ignoruje zduplikowany NZB "%s"

en: Pausing duplicate NZB "%s"
pl: Zatrzymuje zduplikowany NZB  "%s"

en: Aborted, cannot be completed
pl: Przerwano, nie mozna ukonczyc

en: DUPLICATE
pl: ZDUPLIKOWANY

en: ENCRYPTED
pl: ZASZYFROWANY

en: TOO LARGE
pl: ZA DUZY

en: INCOMPLETE
pl: NIEKOMPLETNY

en: WAIT %s sec
pl: CZEKAM %s sek

en: Downloaded in %s at an average of %sB/s
pl: Pobrano w %s ze srednia %sB/s

en: %s articles were malformed
pl: %s artykulów bylo uszkodzonych

en: %s articles were missing
pl: Brakowalo %s artykulów

en: %s articles had non-matching duplicates
pl: %s artykulów posiada niepasujace duplikaty

en: %s articles were removed
pl: Usunieto %s artykulów

en: Error importing %s
pl: Blad importu %s

en: Warnings
pl: Ostrzezenia

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Queue
pl: Kolejka

en: Purge Queue
pl: Czyszczenie kolejki

en: History
pl: Historia

en: Purge History
pl: usuniecie historii

en: Limit Speed
pl: Ograniczenie predkosci

en: Pause
pl: Pauza

en: Resume
pl: Wznów

en: Get Newzbin Bookmarks
pl: Pobierz zakladki z Newzbin

en: Scan watched folder
pl: Przeszukaj obserwowany katalog

en: Complete Folder
pl: Folder zakonczonych

en: Incomplete Folder
pl: Folder niezakonczonych

en: Troubleshoot
pl: Rozwiaz problem

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Restart without login
pl: Restart bez logowania

en: Quit
pl: Zakoncz

en: Queue First 10 Items
pl: Zakolejkuj 10 pierwszych

en: Empty
pl: Brak

en: History Last 10 Items
pl: Historia ostatnich 10

en: New release available
pl: Dostepne jest nowe wydanie

en: Go to wizard
pl: Uruchom kreatora

en: Stopping...
pl: Zatrzymywanie...

en: Problem with
pl: Problem z

en: 
        SABnzbd is not compatible with some software firewalls.<br>
        %s<br>
        Sorry, but we cannot solve this incompatibility right now.<br>
        Please file a complaint at your firewall supplier.<br>
        <br>
pl: 
        SABnzbd nie jest zgodny z niektórymi programai typu firewall.<br>
        %s<br>
        Przepraszamy, ale nie mozemy obecnie rozwiazac tego problemu.<br>
        Zglos problem u dostawcy swojego programu.<br>
        <br>

en: 
        SABnzbd needs a free tcp/ip port for its internal web server.<br>
        Port %s on %s was tried , but it is not available.<br>
        Some other software uses the port or SABnzbd is already running.<br>
        <br>
        Please restart SABnzbd with a different port number.
pl: 
        SABnzbd wymaga wolnego portu tcp/ip dla wewnetrznego serwera www.<br>
        Próbowano portu %s na %s, ale nie jest dostepny.<br>
        Inny program uzywa tego portu lub SABnzbd jest juz uruchomiony.<br>
        <br>
        Uruchom ponownie SABnzbd na innym porcie.

en: If you get this error message again, please try a different number.<br>
pl: Jesli ponownie otrzymasz ten sam blad, spróbuj zmienic port.<br>

en: 
        SABnzbd needs a free tcp/ip port for its internal web server.<br>
        Port %s on %s was tried , but the account used for SABnzbd has no permission to use it.<br>
        On OSX and Linux systems, normal users must use ports above 1023.<br>
        <br>
        Please restart SABnzbd with a different port number.
pl: 
        SABnzbd wymaga wolnego portu tcp/ip dla wewnetrznego serwera WWW.<br>
        Próbowano portu %s na %s, lecz uzytkownik dla SABnzbd nie ma uprawnien do jego uzycia.<br>
        W systemach OSX oraz Linux normalny uzytkownik musi uzywac portów ponizej 1023.<br>
        <br>
        Zrestartuj SABnzbd na innym porcie.

en: 
        SABnzbd needs a valid host address for its internal web server.<br>
        You have specified an invalid address.<br>
        Safe values are <b>localhost</b> and <b>0.0.0.0</b><br>
        <br>
        Please restart SABnzbd with a proper host address.
pl: 
        SABnzbd wymaga prawidlowego adresu hosta dla wewnetrznego serwera WWW.<br>
        Podano nieprawidlowy adres.<br>
        Bezpieczne wartosci to <b>localhost</b> i <b>0.0.0.0</b><br>
        <br>
        Zrestartuje SABnzbd z prawidlowym adresem.

en: 
        SABnzbd detected saved data from an other SABnzbd version<br>
        but cannot re-use the data of the other program.<br><br>
        You may want to finish your queue first with the other program.<br><br>
        After that, start this program with the "--clean" option.<br>
        This will erase the current queue and history!<br>
        SABnzbd read the file "%s".
pl: 
        SABnzbd wykryl dane zapisane w innej wersji SABnzbd<br>
        lecz nie moze ponownie uzyc tych danych.<br><br>
        Powinienes najpierw zakonczyc kolejke w innym programie.<br><br>
        Nastepnie nalezy uruchomic program z opcja "--clean".<br>
        SPowoduje to wymazanie aktualnej kolejki i histori!<br>
        SABnzbd czyta plik "%s".

en: 
        SABnzbd cannot find its web interface files in %s.<br>
        Please install the program again.<br>
        <br>
pl: 
        SABnzbd nie moze znalezc plików interfejsu WWW w %s.<br>
        Nalezy zainstalowac program ponownie.<br>
        <br>

en: SABnzbd detected a fatal error:
pl: SABnzbd wykryl krytyczny blad:

en: 
        SABnzbd detected a Queue and History from an older (0.4.x) release.<br><br>
        Both queue and history will be ignored and may get lost!<br><br>
        You may choose to stop SABnzbd and finish the queue with the older program.<br><br>
        Click OK to proceed to SABnzbd
pl: 
        SABnzbd wykryl kolejke i hostorie ze starszej (0.4.x) wersji.<br><br>
        Zostana one zignorowane i moga zostac utracone!<br><br>
        Mozesz zatrzymac SABnzbd i dokonczyc kolejke ze starsza wersja programu.<br><br>
        Kliknij OK aby konynuowac z SABnzbd

en: 
        SABnzbd detected that the file sqlite3.dll is missing.<br><br>
        Some poorly designed virus-scanners remove this file.<br>
        Please check your virus-scanner, try to re-install SABnzbd and complain to your virus-scanner vendor.<br>
        <br>
pl: 
        SABnzbd wykryl brak pliku sqlite3.dll.<br><br>
        Niektóre zle dzialajace programy antywirusowe usuwaja ten plik.<br>
        Sprawdz swój skaner antywirusowy, spróbuj przeinstalowac SABnzbd i zglos problem dostawcy antywirusa.<br>
        <br>

en: Press Startkey+R and type the line (example):
pl: Nacisnij Klawisz start+R i wpisz linie (przyklad):

en: Open a Terminal window and type the line (example):
pl: Otwórz okno terminala i wpisz linie (przyklad):

en: It is likely that you are using ZoneAlarm on Vista.<br>
pl: Wyglada na to, ze uzywasz ZoneAlarm na systemie Vista.<br>

en: Program did not start!
pl: Program sie nie uruchomil!

en: You have no permisson to use port %s
pl: Nie masz uprawnien do uzywania portu %s.

en: Fatal error
pl: Blad krytyczny

en: Cannot launch the browser, probably not found
pl: Nie mozna uruchomic przegladarki, prawdopodobnie nie zostala znaleziona

en: Access denied
pl: Brak dostepu

en: Error %s: You need to provide a valid username and password.
pl: Blad %s: nalezy podac prawidlowa nazwe uzytkownika i haslo.

en: Failed to load postprocessing queue: Wrong version (need:%s, found:%s)
pl: Nie udalo sie wczytac kolejki przetwarzania koncowego: Zla wersja (wymagana:%s, znaleziona:%s)

en: Failed to remove nzo from postproc queue (id)
pl: Nie udalo sie usunac nzo z kolejki przetwarzania (id)

en: Download might fail, only %s of required %s available
pl: Pobieranie moze sie nie udac, dostepne %s z wymaganych %s

en: Download failed - Out of your server's retention?
pl: Pobieranie nie powiodlo sie - Poza okresem przechowywania twojego serwera?

en: Cannot create final folder %s
pl: Nie mozna utworzyc koncowego katalogu %s

en: No post-processing because of failed verification
pl: Brak przetwarzania koncowego z powodu nieudanej weryfikacji

en: Moving
pl: Przenoszenie

en: Sent %s to queue
pl: Wyslano %s do kolejki

en: Error renaming "%s" to "%s"
pl: Blad zmiany nazwy "%s" na "%s"

en: Failed to move files
pl: Nie udalo sie przeniesc plików

en: Running script
pl: Uruchamianie skryptu

en: Running user script %s
pl: Uruchamianie skryptu uzytkownika %s

en: Ran %s
pl: Uruchomiono %s

en: More
pl: Wiecej

en: View script output
pl: Zobacz komunikaty wyjscia skryptu

en: Download Completed
pl: Zakonczono pobieranie

en: Download Failed
pl: Pobieranie nie powiodlo sie

en: Post Processing Failed for %s (%s)
pl: Przetwarzanie koncowe nie powiodlo sie dla %s (%s)

en: see logfile
pl: sprawdz plik dziennika

en: PostProcessing was aborted (%s)
pl: Przetwarzanie zostalo przerwane (%s)

en: Cleanup of %s failed.
pl: Czyszczenie %s nie powiodlo sie

en: Error removing workdir (%s)
pl: Blad usuwania katalogu roboczego (%s)

en: Post-processing
pl: Przetwarzanie koncowe

en: [%s] No par2 sets
pl: [%s} Brak zestawów par2

en: Trying SFV verification
pl: Próba weryfikacji SFV

en: Some files failed to verify against "%s"
pl: Weryfikacja niektórych plików wzgledem "%s" nie powiodla sie

en: Verified successfully using SFV files
pl: Poprawnie zweryfikowano z uzyciem plików SFV

en: Removing %s failed
pl: Usuwanie %s nie powiodlo sie

en: Failed to hibernate system
pl: Hibernacja systemu nie powiodla sie

en: Failed to standby system
pl: Wstrzymanie systemu nie powiodlo sie

en: Error while shutting down system
pl: Wylaczenie systemu nie powiodlo sie

en: Incorrect RSS feed description "%s"
pl: Nieprawiodlowy opis kanalu RSS "%s"

en: Failed to retrieve RSS from %s: %s
pl: Nie udalo sie pobrac RSS z %s: %s

en: Do not have valid authentication for feed %s
pl: Brak poprawnego uwierzytelnienia dla kanalu %s

en: RSS Feed %s was empty
pl: Kanal RSS %s byl pusty

en: Incompatible feed
pl: Niekompatybilny kanal

en: Empty RSS entry found (%s)
pl: Znaleziono pusty wpis RSS (%s)

en: Show interface
pl: Pokaz interfejs

en: Open complete folder
pl: Otwórz katalog z pobranymi plikami

en: Shutdown
pl: Zakoncz

en: Remaining
pl: Pozostalo

en: Bad schedule %s at %s:%s
pl: Zly harmonogram %s w %s:%s

en: Unknown action: %s
pl: Nieznana akcja: %s

en: Schedule for non-existing server %s
pl: Harmonogram dla nieistniejacego serwera %s

en: Download
pl: Pobierz

en: Join files
pl: Zlacz pliki

en: Unpack
pl: Rozpakuj

en: Script
pl: Skrypt

en: Source
pl: Zródlo

en: Failure
pl: Niepowodzenie

en: Completed
pl: Ukonczone

en: Failed
pl: Nieudane

en: Waiting
pl: Oczekuje

en: Repairing...
pl: Naprawianie...

en: Extracting...
pl: Rozpakowywanie...

en: Moving...
pl: Przenoszenie...

en: Running script...
pl: Wykonywanie skryptu...

en: Fetching extra blocks...
pl: Pobieranie dodatkowych bloków...

en: Quick Check...
pl: Szybkie sprawdzanie...

en: Verifying...
pl: Weryfikowanie...

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Get NZB
pl: Pobieranie NZB

en: Checking
pl: Sprawdzanie

en: Frequency
pl: Czestotliwosc

en: Action
pl: Akcja

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Task
pl: Zadanie

en: disable server
pl: wylacz serwer

en: enable server
pl: wlacz serwer

en: Speedlimit
pl: Limit predkosci

en: Pause All
pl: Zatrzymaj wszystkie

en: Pause post-processing
pl: Zatrzymaj przetwarzanie koncowe

en: Resume post-processing
pl: Wznów przetwarzanie koncowe

en: Read RSS feeds
pl: Czytaj kanaly RSS

en: Remove failed jobs
pl: Usun nieudane zadania

en: hour
pl: godzina

en: hours
pl: godziny

en: min
pl: minuta

en: mins
pl: minut

en: sec
pl: sek

en: seconds
pl: sekund

en: day
pl: dzien

en: days
pl: dni

en: week
pl: tydzien

en: Month
pl: Miesiac

en: Year
pl: Rok

en: Day of month
pl: Dzien miesiaca

en: This week
pl: Ten tydzien

en: This month
pl: Ten miesiac

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Total
pl: Razem

en: on
pl: Wl.

en: Parameters
pl: Parametry

en: Python Version
pl: wersja Python

en: Home page
pl: Strona projektu

en: or
pl: lub

en: The automatic usenet download tool
pl: Automatyczne narzedzie pobieranie dla usenetu

en: Save
pl: Zapisz

en: Queued
pl: W kolejce

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: Delete all downloaded files?
pl: Usunac wszystkie pobrane pliki?

en: Home
pl: Start

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Help
pl: Pomoc

en: General
pl: Ogólne

en: Folders
pl: Katalogi

en: Switches
pl: Przelaczniki

en: Servers
pl: Serwery

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Index Sites
pl: Indeksy

en: Categories
pl: Kategorie

en: Sorting
pl: Sortowanie

en: Special
pl: Specjalne

en: Download Dir
pl: Katalog pobierania

en: Complete Dir
pl: Katalog na pobrane

en: Download speed
pl: Szybkosc pobierania

en: PAUSED
pl: ZATRZYMANE

en: Cached %s articles (%s)
pl: Przechowano %s artykulów (%s)

en: Sysload
pl: Obciazenie

en: WARNINGS
pl: OSTRZEZENIA

en: New release %s available at
pl: Dostepne nowe wydanie %s na

en: Add new downloads
pl: Dodaj nowe pliki

en: Are you sure you want to shutdown SABnzbd?
pl: Na pewno wylaczyc SABnzbd?

en: Add
pl: Dodaj

en: Report-id
pl: Kod raportu

en: Add File
pl: Dodaj plik

en: Category
pl: Kategoria

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Priority
pl: Priorytet

en: +Repair
pl: +Napraw

en: +Unpack
pl: +Rozpakuj

en: +Delete
pl: +Usun

en: R
pl: N

en: U
pl: R

en: D
pl: U

en: Force
pl: Wymus

en: Normal
pl: Normalny

en: High
pl: Wysoki

en: Low
pl: Niski

en: Enter URL
pl: Wprowadz URL

en: &nbsp;or Report ID
pl: &nbsp;lub ID raportu

en: Sort by name
pl: Sortuj po nazwie

en: Sort by age
pl: Sortuj po wieku

en: Sort by size
pl: Sortuj po rozmiarze

en: Hide files
pl: Ukryj pliki

en: Show files
pl: Pokaz pliki

en: On queue finish
pl: Po zakonczeniu kolejki

en: Shutdown PC
pl: Wylacz komputer

en: Standby PC
pl: Uspij komputer

en: Hibernate PC
pl: Hibernuj komputer

en: Shutdown SABnzbd
pl: WYlacz SABnzbd

en: Speed Limit
pl: Limit predkosci

en: Pause for
pl: Zatrzymaj na

en: Order
pl: Kolejnosc

en: Name
pl: Nazwa

en: Remain/Total
pl: Pozostalo/Razem

en: AGE
pl: WIEK

en: Del
pl: Usun

en: Retry
pl: Ponów

en: Actions
pl: Akcje

en: Scripts
pl: Skrypty

en: Delete all items from the queue?
pl: Usunac wszystkie obiekty z kolejki?

en: Purge NZBs
pl: Wyczysc NZB

en: Purge NZBs & Delete Files
pl: Wyczysc NZB i usun pliki

en: Remove NZB
pl: Usun NZB

en: Remove NZB & Delete Files
pl: Usun NZB i pliki

en: of
pl: z

en: Missing articles
pl: Brakujace artykuly

en: Quota left
pl: Pozostalo limitu

en: manual
pl: recznie

en: Reset Quota now
pl: Resetuj limit

en: Purge Failed History
pl: Wyczysc historie bledów

en: Delete all completed items from History?
pl: Usunac z historii wszystkie ukonczone  pliki?

en: Delete all failed items from History?
pl: Usunac z historii wszystkie bledne pliki?

en: Hide details
pl: Ukryj szczególy

en: Show details
pl: Pokaz szczególy

en: History Size
pl: Rozmiar historii

en: Show Failed
pl: Pokaz nieudane

en: Show All
pl: Pokaz wszystko

en: Size
pl: Rozmiar

en: Purge Failed NZBs
pl: Wyczysc nieudane NZB

en: Purge Failed NZBs & Delete Files
pl: Wyczysc nieudane NZB i usun pliki

en: Purge Completed NZBs
pl: Wyczysc ukonczone NZB

en: Optional Supplemental NZB
pl: Opcjonalne dodatkowe NZB

en: Path
pl: Sciezka

en: Force Disconnect
pl: Wymus rozlaczenie

en: This will send a test email to your account.
pl: NastaLi wyslanie testowej wiadomosci na twoje konto.

en: Show Logging
pl: Pokaz logowanie

en: Show Weblogging
pl: Pokaz logowanie web

en: Test Email
pl: Testuj Email

en: Logging
pl: Logowanie

en: Errors/Warning
pl: Bledy/Ostrzezenia

en: + Info
pl: + Informacje

en: + Debug
pl: + Debugowanie

en: Connections
pl: Polaczenia

en: Thread
pl: Watek

en: Email Test Result
pl: Wynik testu email

en: Latest Warnings
pl: Ostatnie ostrzezenia

en: clear
pl: wyczysc

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Article identifier
pl: Identyfikator artykulu

en: File set
pl: Zestaw plików

en: When
pl: Kiedy

en: Type
pl: Typ

en: Warning
pl: Ostrzezenie

en: Enabled
pl: Wlaczone

en: Config File
pl: Plik konfiguracyjny

en: Used cache
pl: Uzyta pamiec podreczna

en: This will restart SABnzbd.<br />Use it when you think the program has a stability problem.<br />Downloading will be paused before the restart and resume afterwards.
pl: SPowoduje to restart SABnzbd.<br / >Uzyj tego jesli wydaje ci sie, ze program ma problemy ze stabilnoscia.<br />Pobieranie zostanie zatrzymane przez restartem i wznowione po ponownym uruchomieniu.

en: There are orphaned jobs in the download folder.<br />You can choose to delete them (including files) or send them back to the queue.
pl: W katalogu pobieranie istnieja opuszczone zadania.<br />Mozesz je usunac (razem z plikami) lub wyslac spowrotem do kolejki.

en: The "Repair" button will restart SABnzbd and do a complete<br />reconstruction of the queue content, preserving already downloaded files.<br />This will modify the queue order.
pl: Przycisk "Napraw" ponownie uruchomi SABnzbd i spowoduje kompletne <br />odtworzenie zawartosci kolejki, zachowujac juz pobrane pliki<br />ZMieni to kolejnosc kolejki.

en: Version
pl: Wersja

en: Uptime
pl: Czas dzialania

en: Backup
pl: Zapasowy

en: General configuration
pl: Ogólna konfiguracja

en: Changes will require a SABnzbd restart!
pl: Zmiany wymagaja restartu SABnzbd

en: SABnzbd Web Server
pl: Serwer www SABnzbd

en: SABnzbd Host
pl: Adres hosta SABnzbd

en: Host SABnzbd should listen on.
pl: Host na którym SABnzbd bedzie uruchomiony

en: SABnzbd Port
pl: Port SABnzbd

en: Port SABnzbd should listen on.
pl: Posrt na którym SABnzbd bedzie uruchomiony

en: Web Interface
pl: Interfejs WWW

en: Choose a skin.
pl: Wybierz skórke.

en: Secondary Web Interface
pl: Dodatkowy interfejs WWW

en: Activate an alternative skin.
pl: Wlacz alternatywna skórke.

en: Web server authentication
pl: Uwierzytelnienie serwera www

en: SABnzbd Username
pl: Uzywkownik SABnzbd

en: Optional authentication username.
pl: Opcjonalna nazwa uzytkownika

en: SABnzbd Password
pl: Haslo SABnzbd

en: Optional authentication password.
pl: Opcjonanle haslo

en: HTTPS Support
pl: Wsparcie dla HTTPS

en: Enable HTTPS
pl: Wlacz HTTPS

en: not installed
pl: nie zainstalowane

en: Enable accessing the interface from a HTTPS address.
pl: Wlacz dostep do interfejsu przez adres HTTPS

en: HTTPS Port
pl: Port HTTPS

en: If empty, the standard port will only listen to HTTPS.
pl: Jesli nie podano obsluga HTTPS bedzie na standardowym porcie

en: HTTPS Certificate
pl: Certyfikat HTTPS

en: File name or path to HTTPS Certificate.
pl: Nazwa pliku lub sciezka do certyfikatu HTTPS

en: HTTPS Key
pl: Klucz HTTPS

en: File name or path to HTTPS Key.
pl: Nazwa pliku lub sciezka do klucza HTTPS

en: Tuning
pl: Dostrajanie

en: Queue auto refresh interval:
pl: Interwal automatycznego odswiezania kolejki

en: Refresh interval of the queue web-interface page(sec, 0= none).
pl: Interwal autmatycznego odswiezania strony kolejki w interfejsie WWW (sekundy, 0=brak)

en: RSS Checking Interval
pl: Interwal sprawdzania RSS

en: Checking interval (in minutes, at least 15). Not active when you use the Scheduler!
pl: Interwal sprawdzania (w minutach, co najmniej 15). Nieuzywany podczas korzystania z harmonogramu

en: Download Speed Limit
pl: Limit pobierania danych

en: Download rate limit (in KB/s - kilobytes per second).
pl: Limit pobierania danych (w KB/s - kilobajtach na sekunde)

en: Article Cache Limit
pl: Limit pamieci podrecznej artykulów

en: Cache articles in memory to reduce disk access.<br /><i>In bytes, optionally follow with K,M,G. For example: "64M" or "128M"</i>
pl: Umieszcza artykuly w pamieci podreczne aby ograniczyc korzystanie z dysku.<br /><i>w bajtach, opcjonalnie z dodatkiem K,M,G. Na przyklad: "64M" lub "128M"</i>

en: Cleanup List
pl: Lista czyszczenia

en: List of file extensions that should be deleted after download.<br />For example: <b>.nfo</b> or <b>.nfo, .sfv</b>
pl: Lista rozszerzen które powinny zostac usuniete po sciagnieciu.<br />Na przyklad:<b>.nfo</b> lub <b>.nfo,.sfv</b>

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Language
pl: Jezyk

en: Select a web interface language.
pl: Wybierz jezyk interfejsu WWW.

en: API Key
pl: Klucz API

en: This key will give 3rd party programs full access to SABnzbd.
pl: Klucz umozliwi dostep innych programów do SABnzbd.

en: NZB Key
pl: Klucz NZB

en: This key will allow 3rd party programs to add NZBs to SABnzbd.
pl: Klucz umozliwi innym programom dodawanie plików NZB do SABnzbd.

en: Generate New Key
pl: Utwórz nowy klucz

en: Disable API-key
pl: Wylacz klucz API

en: Do not require the API key.
pl: Nie wymagaj klucza API

en: USE AT YOUR OWN RISK!
pl: UZYWAJ NA SWOJA ODPOWIEDZIALNOS

en: QR Code
pl: Kod QR

en: API Key QR Code
pl: Kod QR klucza API

en: Folder configuration
pl: Konfiguracja katalogów

en: <em>NOTE:</em> Folders will be created automatically when Saving. You may use absolute paths to save outside of the default folders.
pl: <em>UWAGA:</em> Katalogi zostana automatycznie utworzone po zapisaniu. Mozna uzywac sciezek absolutnych aby wskazac katalogi poza domyslnym katalogim.

en: User Folders
pl: Uzywaj katalogów

en: In
pl: w

en: Temporary Download Folder
pl: Tymczasowy katalog pobierania

en: Location to store unprocessed downloads.<br /><i>Can only be changed when queue is empty.</i>
pl: Miejsce przechowywania nieprzetworzonych plików.<br /><i>Mozna zmienic tylko kiedy kolejka jest pusta.</i>

en: Minimum Free Space for Temporary Download Folder
pl: Minimalna ilosc wolnego miejsca w tymczasowym katalogu pobierania

en: Auto-pause when free space is beneath this value.<br /><i>In bytes, optionally follow with K,M,G,T. For example: "800M" or "8G"</i>
pl: Zatrzymaj automatycznie jesli pozostanie mniej miejsca niz ta wartosc.<br /><i>w bajtach, opcjonalnie z K,M,G,T. Na przyklad: "800M" lub "8G"</i>

en: Completed Download Folder
pl: Katalog dla ukonczonych plików

en: Location to store finished, fully processed downloads.<br /><i>Can be overruled by user-defined categories.</i>
pl: Miejsce przechowywania ukonczoncyh, przetworzonych plików. <br /><i>Mozna nadpisac przez kategorie.</i>

en: Permissions for completed downloads
pl: Uprawnienia dla ukonczonych plików

en: Set permissions pattern for completed files/folders.<br /><i>In octal notation. For example: "755" or "777"</i>
pl: Ustawienia wzorca uprawnien dla pobranych plików/katalogów.<br /><i>notacja ósemkowa. Na przyklad: "775" lub "777"</i>

en: Watched Folder
pl: Obserwowany katalog

en: Folder to monitor for .nzb files.<br /><i>Also scans .zip .rar and .tar.gz archives for .nzb files.</i>
pl: Katalog monitorowany na obecnosc plików .nzb.<br /><i>Skanuje równiez pliki .zip, .rar oraz .ta.gz.</i>

en: Watched Folder Scan Speed
pl: Szybkosc skanowania katalogu obserwowanego

en: Number of seconds between scans for .nzb files.
pl: Ilosc sekund miedzy skanami plików .nzb

en: Post-Processing Scripts Folder
pl: Katalog skryptów przetwarzania koncowego

en: Folder containing user scripts for post-processing.
pl: Katalog zawierajacy skrypty przetwarzania koncowego

en: Email Templates Folder
pl: Katalog szablonów email

en: Folder containing user-defined email templates.
pl: Katalog zawierajacy szablony uzytkownika dla powiadomien email

en: Password file
pl: Plik hasel

en: File containing all passwords to be tried on encrypted RAR files.
pl: Plik zawierajace wszystkie hasla do wykorzystania dla zaszyfrowanych plików RAR.

en: System Folders
pl: Katalogi systemowe

en: Administrative Folder
pl: Katalog administracyjny

en: Location for queue admin and history database.<br /><i>Can only be changed when queue is empty.</i>
pl: Polozenie admina kolejki oraz bazy danych historycznych.<br /><i>Mozna zmienic tylko kiedy kolejka jest pusta.</i>

en: <i>Data will <b>not</b> be moved. Requires SABnzbd restart!</i>
pl: <i>Dane <b>nie</b> zostana przeniesione. Wymaga restartu SABnzbd!</i>

en: Log Folder
pl: Katalog dzienników zdarzen

en: Location of log files for SABnzbd.<br /><i>Requires SABnzbd restart!</i>
pl: Polozenieplików dziennika SABnzbd.<br /><i>Wymaga restartu SABnzbd!</i>

en: .nzb Backup Folder
pl: Katalog backupów .nzb

en: Location where .nzb files will be stored.
pl: Miejsce przechowywania plików .nzb

en: Default Base Folder
pl: Domyslny katalog bazowy

en: Switches configuration
pl: Konfiguracja przelaczników

en: Processing Switches
pl: Przetwarzanie przelaczników

en: Enable Quick Check
pl: Wlacz szybkie sprawdzanie

en: Skip par2 checking when files are 100% valid.
pl: Pomin sprawdzanie par2 dla 100% prawidlowych plików.

en: Enable Unrar
pl: Wlacz unran

en: Enable built-in unrar functionality.
pl: Wlacz wbudowana funkcjonalnosc unrar

en: Enable Unzip
pl: Wlacz unzip

en: Enable built-in unzip functionality.
pl: Wlacz wbudowana funkcjonalnosc unzip.

en: Enable Filejoin
pl: Wlacz laczenie plików

en: Join files ending in .001, .002 etc. into one file.
pl: Lacz pliki konczace sie na .001, .002 itd. w jeden plik

en: Enable TS Joining
pl: Wlacz laczenie TS

en: Join files ending in .001.ts, .002.ts etc. into one file.
pl: Lacz pliki konczace sie na .001.ts, 002.ts itd. w jeden plik

en: Enable Par Cleanup
pl: Wlacz czyszczenie par

en: Cleanup par files (if verifiying/repairing succeded).
pl: Czysc pliki par (jesli weryfikacja/naprawa byla udana).

en: Fail on yEnc CRC Errors
pl: Przerywaj po bledach CRC yEnc

en: When article has a CRC error, try to get it from another server.
pl: Próbuj pobierac artykuly z bledami CRC z innych serwerów

en: Only Get Articles for Top of Queue
pl: Pobieraj artykuly tylko z góry kolejki

en: Enable for less memory usage. Disable to prevent slow jobs from blocking the queue.
pl: Oszczedza pamiec. Nalezy wylaczyc jesli wolne zadania blokuja kolejke.

en: Post-Process Only Verified Jobs
pl: Przetwarzanie koncowe tylko dla zweryfikowanych zadan.

en: Only perform post-processing on jobs that passed all PAR2 checks.
pl: Uruchamiaj przetwarzanie koncowe tylko dla zadan, które przeszly sprawdzanie PAR2

en: Detect Duplicate Downloads
pl: Wykrywaj zduplikowane pliki

en: Detect identically named NZB files (requires NZB backup option) and duplicate titles across RSS feeds.
pl: Wykrywaj identycznie nazwane pliki NZB (wymaga opcji backupu NZB) oraz zduplikowane tytuly w kanalach RSS.

en: Off
pl: Wylaczone

en: Discard
pl: Porzuc

en: Enable SFV-based checks
pl: Wlacz sprawdzania bazujace na SFV

en: Do an extra verification based on SFV files.
pl: Wykonuj dodatkowa weryfikacje na podstawie plików SFV.

en: Check result of unpacking
pl: Sprawdzaj wyniki rozpakowywania

en: Check result of unpacking (needs to be off for some file systems).
pl: Sprawdzaj wyniki rozpakowywania (nalezy wylaczyc dla niektórych systemów plików).

en: Enable folder rename
pl: Wlacz zmiane nazwy katalogów

en: Use temporary names during post processing. Disable when your system doesn't handle that properly.
pl: Uzywaj tymczasowych nazw plików podczas przetwarzania koncowego. Nalezy wylaczyc, jesli system nie obsluguje tej opcji prawidlowo.

en: Default Post-Processing
pl: Domyslne przetwarzanie koncowe

en: Used when no post-processing is defined by the category.
pl: Uzywane, kiedy brak definicji w kategorii.

en: Default User Script
pl: Domyslny skrypt uzytkownika

en: Used when no user script is defined by the category.
pl: Uzywane, kiedy brak definicji w kategorii.

en: Pre-queue user script
pl: Skrypt uzytkownika przed kolejka

en: Used before an NZB enters the queue.
pl: Uzywany, zanim plik NZB trafi do kolejki

en: Default Priority
pl: Domyslny priorytet

en: Used when no priority is defined by the category.
pl: Uzywane, kiedy brak definicji w kategorii

en: Enable MultiCore Par2
pl: Wlacz wielordzeniowy Par2

en: Read the Wiki Help on this!
pl: Przeczytaj na ten temat w Wikii Pomocy!

en: Extra PAR2 Parameters
pl: Dodatkowe parametry PAR2

en: Nice Parameters
pl: Parametry nice

en: IONice Parameters
pl: Parametry IONice

en: Other Switches
pl: Inne przelaczniki

en: Disconnect on Empty Queue
pl: Rozlacz przy pustej kolejce

en: Disconnect from Usenet server(s) when queue is empty or paused.
pl: Rozlacz serwer(y) Usenet kiedy kolejka jest pusta lub zatrzymana.

en: Send Group
pl: Wyslij group

en: Send group command before requesting articles.
pl: Wyslij polecenie group przed zadaniem artykulu

en: Sort by Age
pl: Sortuj wedlug wieku

en: Automatically sort items by (average) age.
pl: Automatycznie sortuj pozycje wedlug (sredniego) wieku

en: Check for New Release
pl: Sprawdzaj aktualizacje

en: Weekly check for new SABnzbd release.
pl: Sprawdzaj co tydzien w poszukiwaniu nowych wydan SABnzbd.

en: Replace Spaces in Foldername
pl: Zastap spacje w nazwach katalogów

en: Replace spaces with underscores in folder names.
pl: Zastap spacje w nazwach katalogów podkresleniami.

en: Replace dots in Foldername
pl: Zastap kropki w nazwach katalogów

en: Replace dots with spaces in folder names.
pl: Zastap kropki w nazwach katalogów spacjami.

en: Replace Illegal Characters in Folder Names
pl: Zastap niedopuszczalne znaki w nazwach katalogów

en: Replace illegal characters in folder names by equivalents (otherwise remove).
pl: Zastap niedopuszczalne znaki w nazwach katalogów ich odpowiednikami (w przeciwnym wypadku usun)

en: Launch Browser on Startup
pl: Uruchom przegladarke na starcie

en: Launch the default web browser when starting SABnzbd.
pl: Uruchom domyslna przegladarka podczas startowania SABnzbd.

en: Pause Downloading During Post-Processing
pl: Zatrzymaj pobieranie podczas przetwarzania koncowego

en: Pauses downloading at the start of post processing and resumes when finished.
pl: Zatrzymuje pobieranie na poczatku przetwarzania koncowego i przywraca po zakonczeniu.

en: Ignore Samples
pl: Ignoruj próbki

en: Filter out sample files (e.g. video samples).
pl: Odfiltrowuj pliki próbek (np. próbki wideo)

en: Delete after download
pl: Usun po pobraniu

en: Do not download
pl: Nie pobieraj

en: SSL type
pl: Typ SSL

en: Use V23 unless your provider requires otherwise!
pl: Uzyj V23 chyba, ze dostawca wymaga innego!

en: Use 12 hour clock (AM/PM)
pl: Uzywaj 12sto godzinnego zegara (AM/PM)

en: Show times in AM/PM notation (does not affect scheduler).
pl: Pokazuj czas w notacji AM/PM (nie dotyczy harmonogramu)

en: Server
pl: Serwer

en: Post processing
pl: Przetwarzanie koncowe

en: Naming
pl: Nazewnictwo

en: Quota
pl: Limit pobierania

en: How much can be downloaded this month (K/M/G)
pl: Ile danych mozna pobrac w miesiacu (K/M/G)

en: Reset day
pl: Dzien resetu

en: On which day of the month or week (1=Monday) does your ISP reset the quota? (Optionally with hh:mm)
pl: W którym dniu miesiaca lub tygodnia (1=poniedzialek) twój dostawca resetuje limit pobierania (opcjonalnie z gg:mm)

en: Auto resume
pl: Automatyczne przywracanie

en: Should downloading resume after the quota is reset?
pl: Czy pobieranie powinno sie automtycznie przywrócic w dniu resetu

en: Quota period
pl: Okres limitu

en: Does the quota get reset each day, week or month?
pl: Czy limit jest kasowany dziennie, tygodniowo czy miesiecznie?

en: Check before download
pl: Sprawdz przed pobraniem

en: Try to predict successful completion before actual download (slower!)
pl: Spróbuj przewidziec, czy pobieranie bedzie udane przed jego rozpoczeciem (wolne!)

en: Maximum retries
pl: Maksymalna ilosc prób

en: Maximum number of retries per server
pl: Maksymalna ilosc prób per serwer

en: Only for optional servers
pl: Tylko dla dodatkowych serwerów

en: Apply maximum retries only to optional servers
pl: Zastosuj maksymalna ilosc prób tylko dla serwerów dodatkowych.

en: Server configuration
pl: Konfiguracja serwera

en: Server definition
pl: Definicja serwera

en: Add Server
pl: Dodaj serwer

en: Username
pl: Nazwa uzytkownika

en: Password
pl: Haslo

en: Timeout
pl: Limit czasu odpowiedzi

en: Retention time
pl: Czas przechowywanie

en: Backup server
pl: Serwer zapasowy

en: Optional
pl: Opcjonalny

en: Enable
pl: Wlacz

en: Remove Server
pl: Usun serwer

en: Test Server
pl: Testuj serwer

en: Clear Counters
pl: Wyczysc liczniki

en: Testing server details...
pl: Testuje szczególy serwera...

en: Click below to test.
pl: Nacisnij ponizej, aby przetestowac.

en: Bandwidth
pl: Przepustowosc

en: Scheduling configuration
pl: Konfiguracja harmonogramów

en: Add Schedule
pl: Dodaj harmonogram

en: Remove
pl: Usun

en: Current Schedules
pl: Obecne harmonogramy

en: RSS Configuration
pl: Konfiguracja RSS

en: New Feed URL
pl: Nowy URL kanalu

en: The checkbox next to the feed name should be ticked for the feed to be enabled and be automatically checked for new items.<br />When a feed is added, it will only pick up new items and not anything already in the RSS feed unless you press "Force Download".
pl: Pole wyboru obok nazwy kanalu musi byc zaznaczone, aby kanal byl wlaczony do automatycznego sprawdzania nowych wpisów.<br />Dla nowych kanalów pobrane zostana tylko nowe wpisy, bez wpisów juz istniejacych, chyba ze zostanie wybrane "Wymuszenie pobrania".

en: Add Feed
pl: Dodaj kanal

en: Delete Feed
pl: Usun kanal

en: Read Feed
pl: Pobierz kanal

en: Force Download
pl: Wymus pobranie

en: Filter
pl: Filtr

en: Skip
pl: Pomin

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Reject
pl: Odrzuc

en: Requires
pl: Wymaga

en: RequiresCat
pl: WymagaKat

en: Not Matched
pl: Nie dopasowano

en: Feeds
pl: Kanaly

en: Read All Feeds Now
pl: Czytaj teraz wszystkie kanaly

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Filters
pl: Filtry

en: Email Options
pl: Opcje email

en: Email Notification On Job Completion
pl: Powiadomienia email po zakonczeniu zadan

en: Never
pl: Nigdy

en: Always
pl: Zawsze

en: Error-only
pl: Tylko bledy

en: Disk Full Notifications
pl: Powiadomienie o pelnym dysku

en: Send email when disk is full and SABnzbd is paused.
pl: Powiadom kiedy dysk jest pelen a SABnzbd zatrzymany

en: Send RSS notifications
pl: Powiadomienia RSS

en: Send email when an RSS feed adds jobs to the queue.
pl: Powiadom, kiedy kanal RSS dodaje zadanie do kolejki

en: Email Account Settings
pl: Ustawienia konta email

en: SMTP Server
pl: Serwer SMTP

en: Set your ISP's server for outgoing email.
pl: Ustaw serwer twojego dostawcy dla powiadomien

en: Email Recipient
pl: Odbiorca emaili

en: Email address to send the email to.
pl: Adres email na który wysylac powiadomienia

en: Email Sender
pl: Nadawca email

en: Who should we say sent the email?
pl: Kto powinien byc nadawca emaila?

en: OPTIONAL Account Username
pl: OPCJONALNA nazwa konta

en: For authenticated email, account name.
pl: Nazwa konta dla kont z uwierzytelnieniem.

en: OPTIONAL Account Password
pl: OPCJONALNE haslo do konta

en: For authenticated email, password.
pl: Haslo dla kont z uwierzytelnieniem.

en: Enable Growl
pl: Wlacz Growl

en: Send notifications to Growl
pl: Wysylaj powiadomienia Growl

en: Server address
pl: Adres serwera

en: Only use for remote Growl server (host:port)
pl: Tylko dla zdalnych serwerów Growl (host:port)

en: Server password
pl: Haslo serwera

en: Optional password for Growl server
pl: Opcjonalne haslo dla serwera Growl

en: Enable NotifyOSD
pl: Wlacz NotifyOSD

en: Send notifications to NotifyOSD
pl: Wysylaj powiadomienia do NotifyOSD

en: If you have an account at <strong>www.newzbin2.es</strong>, you can enter your account info here.<br />This will unlock extra functionality.
pl: Jesli posiadasz konto na <strong>www.newzbin2.es</strong>, mozesz tutaj podac jego dane.<br />Spowoduje to wlaczenie dodatkowych funkcji.

en: Account info
pl: Informacje o koncie

en: Newzbin Username
pl: Nazwa uzytkownika Newzbin

en: Set your account username here.
pl: Podaj nazwe twojego uzytkownika.

en: Newzbin Password
pl: Haslo Newzbin

en: Set your account password here.
pl: Podaj swoje haslo

en: Bookmark Processing
pl: Przetwarzanie zakladek

en: Auto-Fetch Bookmarks
pl: Automatycznei pobieraj zakladki

en: Automatically retrieve jobs from your bookmarks.
pl: Automatycznei pobieraj zadania z twoich zakladek.

en: Get Bookmarks Now
pl: Pobierz teraz zakladki

en: Hide Bookmarks
pl: Ukryj zakladki

en: Show Bookmarks
pl: Pokaz zakladki

en: Un-Bookmark If Download Complete
pl: Usun zakladke po pobraniu

en: Remove from bookmark list when download is complete.
pl: Usun z listy zakladek po zakonczeniu pobierania.

en: Checking Interval
pl: Interwal sprawdzania

en: In minutes (at least 15 min).
pl: W minutach (co najmniej 15).

en: Processed Bookmarks
pl: Przetworzone zakladki

en: If you have an account at <strong>www.nzbmatrix.com</strong>, you can enter your account info here.<br />This is required if you want to use the RSS feeds of this site.
pl: Jesli posiadasz konto w <strong>www.nzbmatrix.com</stron>, mozesz tutaj podac jego dane.<br />Jest to wymagane do uzywania kanalów RSS z tej strony.

en: NzbMatrix Username
pl: Nazwa uzytkownika NzbMatrix

en: NzbMatrix API key
pl: Klucz NzbMatrix

en: Set the NzbMatrix API key here.
pl: Tutaj ustaw klucz API NzbMatrix.

en: User-defined categories
pl: Kategorie uzytkownika

en: Defines post-processing and storage.
pl: Definiuje przetwarzanie koncowe i przechowywanie.

en: Use the "Groups / Indexer tags" column to map groups and tags to your categories.<br/>Wildcards are supported. Use commas to seperate terms.
pl: Uzyj kolumny "Grupy / Etykiety indeksera" to zmapowania grup i etykiet do twoich kategorii.<br />Znaki wieloznaczne sa dopuszczalne. Uzyj przecinków do rozdzielenia terminów.

en: Ending the path with an asterisk * will prevent creation of job folders.
pl: Zakonczenie sciezki znakiem asterisk * zapobiegnie tworzeniu katalogów dla zadan.

en: Relative folders are based on
pl: Wzgledne katalogi sa bazowane na

en: Folder/Path
pl: Katalog/Sciezka

en: Groups / Indexer tags
pl: Grupy / Etykiety indeksera

en: Sorting configuration
pl: Konfiguracja sortowania

en: Series Sorting
pl: Sortowanie seryjne

en: Enable TV Sorting
pl: Wlacz sortowanie TV

en: Enable sorting and renaming of episodes.
pl: Wlacz sortowanie i zmiane nazw odcinków

en: Pattern Key
pl: Klucz wzorca

en: Clear
pl: Wyczysc

en: Presets
pl: Predefiniowane

en: Example
pl: Przyklad

en: Generic Sorting
pl: Sortowanie standardowe

en: Enable Movie Sorting
pl: Wlacz sortowanie filmów

en: Enable generic sorting and renaming of files.
pl: Wlacz standardowe sortowanie i zmiane nazw plików.

en: Keep loose downloads in extra folders
pl: Trzymaj niesklasyfikowane zadania w dodatkowych katalogach

en: Enable if downloads are not put in their own folders.
pl: Wlacz, jesli zadania nie sa umieszczane we wlasnych katalogach.

en: Affected Categories
pl: Dotkniete kategorie

en: Meaning
pl: Znaczenie

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Result
pl: Wynik

en: 1x05 Season Folder
pl: Katalog sezonu 1x05

en: S01E05 Season Folder
pl: Katalog sezonu S01E05

en: 1x05 Episode Folder
pl: Katalog odcinka 1x05

en: S01E05 Episode Folder
pl: Katalog odcinka S01E05

en: Title
pl: Tytul

en: Movie Name
pl: Nazwa filmu

en: Movie.Name
pl: Nazwa.Filmu

en: Movie_Name
pl: Nazwa_Filmu

en: Show Name
pl: Nazwa serialu

en: Show.Name
pl: Nazwa.Serialu

en: Show_Name
pl: Nazwa_Serialu

en: Season Number
pl: Numer Sezonu

en: Episode Number
pl: Numer Odcinka

en: Episode Name
pl: Nazwa Odcinka

en: Episode.Name
pl: Nazwa.Odcinka

en: Episode_Name
pl: Nazwa_Odcinka

en: File Extension
pl: Rozszerzenie pliku

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Part Number
pl: Numer fragmentu

en: Decade
pl: Dekada

en: Original Filename
pl: Oryginalna nazwa pliku

en: Original Foldername
pl: Oryginalna nazwa katalogu

en: Lower Case
pl: Male litery

en: TEXT
pl: TEKST

en: file
pl: plik

en: folder
pl: katalog

en: Sort String
pl: Lancuch sortowania

en: Multi-part label
pl: WIeloczesciowa etykieta

en: In folders
pl: W katalogach

en: No folders
pl: Brak katalogów

en: Date Sorting
pl: Sortowanie po dacie

en: Enable Date Sorting
pl: Wlacz sortowanie wedlug daty

en: Enable sorting and renaming of date named files.
pl: Wlacz sortowanie i zmiane nazwy wedlug dacie.

en: Show Name folder
pl: Pokaz katalog nazwy

en: Year-Month Folders
pl: Katalogi Rok-Miesiac

en: Daily Folders
pl: Katalogi dzienne

en: case-adjusted
pl: z dostosowaniem wielkosci

en: Processed Result
pl: Przetworzone wyniki

en: Rarely used options. For their meaning and explanation, click on the Help button to go to the Wiki page.<br>Don't change these without checking the Wiki first, as some have serious side-effects.<br>The default values are between parentheses.
pl: Rzadko uzywane opcje. Jesli chcesz sie dowiedzic co oznaczaja, klikniej przycisk Pomoc i przeczytaj strony Wiki.<br> Nie zmieniaj tych opcji bez uprzedniego przeczytania Wiki, poniewaz niektóre maja skutki uboczne.<br>Domyslne wartosci sa umieszczone w nawiasach.

en: Values
pl: Wartosci

en: Edit NZB Details
pl: Edytuj szczególy NZB

en: Delete
pl: Usun

en: Top
pl: Na góre

en: Up
pl: Wyzej

en: Down
pl: Nizej

en: Bottom
pl: Na dól

en: All
pl: Wszystko

en: Invert
pl: Odwróc

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Subject
pl: Temat

en: Age
pl: Wiek

en: Selection
pl: Zaznaczenie

en: Are you sure you want to delete
pl: Czy na pewno usunac?

en: Refresh
pl: Odswiez

en: Options
pl: Opcje

en: Page
pl: Strona

en: Prev
pl: Poprzednia

en: Next
pl: Nastepna

en: First
pl: Pierwsza

en: Last
pl: Ostatnia

en: Close
pl: Zamknij

en: Set Pause Interval
pl: Ustaw interwal wstrzymywania

en: Sort
pl: Sortuj

en: Purge the Queue?
pl: Wyczyscic kolejke?

en: Pause Interval
pl: Interwal wstrzymywania

en: Pause for 5 minutes
pl: Wstrzymaj na 5 minut

en: Pause for 15 minutes
pl: Wstrzymaj na 15 minut

en: Pause for 30 minutes
pl: Wstrzymaj na 30 minut

en: Pause for 1 hour
pl: Wstrzymaj na 1 godzine

en: Pause for 3 hours
pl: Wstrzymaj na 2 godziny

en: Pause for 6 hours
pl: Wstrzymaj na 6 godzin

en: Pause for 12 hours
pl: Wstrzymaj na 12 godzin

en: Pause for 24 hours
pl: Wstrzymaj na 24 godziny

en: Sort by Age <small>Oldest&rarr;Newest</small>
pl: Sortuj po wieku <small>Najstarsze&rarr;Najnowsze</small>

en: Sort by Age <small>Newest&rarr;Oldest</small>
pl: Sortuj po wieku <small>Najnowsze&rarr;Najstarsze</small>

en: Sort by Name <small>A&rarr;Z</small>
pl: Sortuj po nazwie <small>A&rarr;Z</small>

en: Sort by Name <small>Z&rarr;A</small>
pl: Sortuj po nazwie <small>Z&rarr;A</small>

en: Sort by Size <small>Smallest&rarr;Largest</small>
pl: Sortuj po rozmiarze <small>Najmniejsze&rarr;Najwieksze</small>

en: Sort by Size <small>Largest&rarr;Smallest</small>
pl: Sortuj po rozmiarze <small>Najwieksze&rarr;Najmniejsze</small>

en: Rename
pl: Zmien nazwe

en: Left
pl: Pozostalo

en: Purge the History?
pl: Wyczyscic historie?

en: Changes have not been saved, and will be lost.
pl: Niezachowano zmian, zostana one utracone.

en: Open Source URL
pl: Otwórz URL zródlowy

en: Open Informational URL
pl: Otwórz URL informacyjny

en: Storage
pl: Miejsce

en: View Script Log
pl: Zobacz dziennik skryptu

en: You must enable JavaScript for Plush to function!
pl: Plush wymaga wlaczenia oblsugi JavaScript

en: Add NZB
pl: Dodaj NZB

en: Plush Options
pl: Opcje Plush

en: Update Available!
pl: Dostepna aktualizacja

en: Pause for how many minutes?
pl: Na ile minut wstrzymac?

en: Pause for...
pl: Wstrzymaj na...

en: Multi-Operations
pl: Wielokrotne operacje

en: Top Menu
pl: Górne menu

en: On Finish
pl: Po zakonczeniu

en: Sort by Age <small>(Oldest&rarr;Newest)</small>
pl: Sortuj po wieku <small>(Najstarsze&rarr;Najnowsze)</small>

en: Sort by Age <small>(Newest&rarr;Oldest)</small>
pl: Sortuj po wieku <small>(Najnowsze&rarr;Najstarsze)</small>

en: Sort by Name <small>(A&rarr;Z)</small>
pl: Sortuj po nazwie <small>(A&rarr;Z)</small>

en: Sort by Name <small>(Z&rarr;A)</small>
pl: Sortuj po nazwie <small>(Z&rarr;A)</small>

en: Sort by Size <small>(Smallest&rarr;Largest)</small>
pl: Sortuj po rozmiarze <small>(Najmniejsze&rarr;Najwieksze)</small>

en: Sort by Size <small>(Largest&rarr;Smallest)</small>
pl: Sortuj po rozmiarze <small>(Najwieksze&rarr;Najmniejsze)</small>

en: Purge
pl: Wyczysc

en: left
pl: pozostalo

en: Max Speed
pl: Max szybkosc

en: Range
pl: Zakres

en: Apply to Selected
pl: Zastosuj do zaznaczonych

en: page
pl: strona

en: Everything
pl: Wszystko

en: Disabled
pl: Wylaczone

en: Refresh Rate
pl: Czest. odswiezania

en: Container Width
pl: Szerokosc kontenera

en: Confirm Queue Deletions
pl: Potwierdzaj usuwanie z kolejki

en: Confirm History Deletions
pl: Potwierdzaj usuwanie historii

en: This will prevent refreshing content when your mouse cursor is hovering over the queue.
pl: Zablokuje odswiezanie zawartosci po najechaniu kursorem

en: Block Refreshes on Hover
pl: Zablokuj odswiezanie podczas wskazywania

en: Fetch
pl: Pobierz

en: Upload
pl: Wczytaj

en: Upload: .nzb .rar .zip .gz
pl: Wczytaj: .nzb .rar .zip .gz

en: Optionally specify a filename
pl: Opcjonalnie podaj nazwe pliku

en: Progress
pl: Postep

en: Not enough disk space to complete downloads!
pl: Brak miejsca na dysku na dokonczenie pobierania

en: Free Space
pl: Wolne miejsce

en: Free (Temp)
pl: Wolne (Temp)

en: IDLE
pl: BEZCZYNNY

en: Downloads
pl: Pobieranie

en: Queue repair
pl: Naprawa kolejki

en: <strong>Read Feed</strong> will get the current feed content. <strong>Force Download</strong> will download all matching NZBs now.
pl: <strong>Czytaj kanal</strong> pobierze aktualna zawartosc kanalu. <strong>Wymus pobranie</strong> pobierze teraz wszystkie pasujace pliki NZB.

en: Hour:Min
pl: Godziny:Minuty

en: Delete Completed
pl: Usuwanie zakonczone

en: Delete the all failed items from the history?
pl: Usunac wszystkie nieudane z hostorii?

en: Delete Failed
pl: Usuwanie nie powiodlo sie

en: Links
pl: Odnosniki

en: Showing %s to %s out of %s results
pl: Pokazywanie %s do %s z %s wyników

en: No results
pl: Brak wyników

en: Showing one result
pl: Pokazuje jeden wynik

en: Email Sent!
pl: Wyslano email!

en: Notification Sent!
pl: Wyslano powiadomienie!

en: Saving..
pl: Zapisywanie...

en: Saved
pl: Zapisano

en: Speed
pl: Szybkosc

en: Toggle Add NZB
pl: Przelacz dodanie NZB

en: Custom
pl: Wlasny

en: Get Bookmarks
pl: Pobierz zakladki

en: Are you sure you want to restart SABnzbd?
pl: Czy na pewno zrestartowac SABnzbd

en: Refresh rate
pl: Czestotliwosc odswiezania

en: Delete All
pl: Usun wszystko

en: Hide Edit Options
pl: Usun opcje edycji

en: Show Edit Options
pl: Pokaz opcje edycji

en: Edit
pl: Edytuj

en: Timeleft
pl: Pozostalo

en: SABnzbd Quick-Start Wizard
pl: Szybki kreator konfiguracji SABnzbd

en: SABnzbd Version
pl: Wersja SABnzbd

en: Previous
pl: Poprzednia

en: Access
pl: Dostep

en: I want SABnzbd to be viewable by any pc on my network.
pl: Chce, aby kazdy komputer w mojej sieci mial dostep do SABnzbd

en: I want SABnzbd to be viewable from my pc only.
pl: Chce, abym mial dostep do SABnzbd tylko z mojego komputera

en: Password protect access to SABnzbd (recommended)
pl: Zabezpiecz dostep do SABnzbd haslem (rekomendowane)

en: Enable HTTPS access to SABnzbd.
pl: Wlacz dostep HTTPS do SABnzbd

en: Misc
pl: Pozostale

en: Launch my internet browser with the SABnzbd page when the program starts.
pl: Uruchom strone SABnzbd w przegladarce kiedy program startuje

en: Server Details
pl: Szczególy serwera

en: Please enter in the details of your primary usenet provider.
pl: Podaj szczególy twojego podstawowego dostawcy usenet

en: In order to download from usenet you will require access to a provider. Your ISP may provide you with access, however a premium provider is recommended.
pl: Pobieranie z usenet wymaga dostepu do dostawcy. Twój ISP moze umozliwiac dostep, aczkolwiek zalecany jest dostawca klasy premium.

en: Don't have a usenet provider? We recommend trying %s.
pl: Nie posiadasz dostawcy usenet? Polecamy spróbowac %s

en: The number of connections allowed by your provider
pl: Ilosc polaczen dopuszczanych przez twojego dostawce

en: E.g. 8 or 20
pl: Np. 8 lub 20

en: Select only if your provider allows SSL connections.
pl: Zaznaczy tylko jesli twój dostawca zezwala na SSL.

en: Click to test the entered details.
pl: Kliknij aby przetestowac wprowadzone dane.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Please enter a whole number.
pl: Wprowadz liczbe calkowita

en: If you are a member of newzbin or nzbmatrix, you may enter your username and password here so we can fetch their nzb's. This stage can be skipped if you don't use either services.
pl: Jesli jestes czlonkiem newzbin lub nzbmatrix, mozesz tutaj podac swoja nazwe uzytkownik i haslo aby umozliwic pobieranie NZB stamtad. Ten etam mozna pominac jesli nie uzywasz tych serwisów.

en: Automatically download bookmarked posts.
pl: Automatycznie pobieraj posty dodane do zakladek

en: E.g.
pl: Np.

en: Restarting SABnzbd...
pl: REstarowanie SABnzbd...

en: Setup is now complete!
pl: Konfiguracja zostala zakonczona!

en: SABnzbd will now be running in the background.
pl: SABnzbd bedzie uruchomiony w tle.

en: Closing any browser windows/tabs will NOT close SABnzbd.
pl: Zamkniecie okna przegladarki lub karty NIE zamknie SABnzbd

en: After SABnzbd has finished restarting you will be able to access it at the following location: %s
pl: Po zakonczeniu ponownego uruchamiania bedziesz mial dostep do niego pod: %s

en: It is recommended you right click and bookmark this location and use this bookmark to access SABnzbd when it is running in the background.
pl: Zalecamy dodanie tej strony do zakladek i uzywanie tej zakladki do pózniejszego dostepu do SABnzbd uruchomionego w tle.

en: Further help can be found on our
pl: Dalsza pomoc mozna uzyskac na naszej

en: Go to SABnzbd
pl: Idz do SABnzbd

en: Step One
pl: Krok pierwszy

en: Step Two
pl: Krok drugi

en: Step Three
pl: Krok trzeci

en: Step Four
pl: Krok czwarty

en: Step Five
pl: Krok piaty

en: E.g. 119 or 563 for SSL
pl: Np. 119 lub 563 dla SSL

en: Exit SABnzbd
pl: Wyjscie SABnzbd

en: Start Wizard
pl: Uruchom Asystenta

en: 
    SABnzbd comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions.
    It is licensed under the GNU GENERAL PUBLIC LICENSE Version 2 or (at your option) any later version.
pl: 
    SABnzbd nie posiada ABSOLUTNIE ZADNEJ GWARANCJI.
    Program jest wolnym oprogramowaniem i zachecamy do jego rozpowszechniania z zachowaniem odpowiednich warunków.
    Program jest wydany na licencji GNU GENERAL PUBLIC LICENSE wersja 2 lub (dla twojego wyboru) kazda pózniejsza wersja.

en: Error getting TV info (%s)
pl: Blad pobieranie informacji TV (%s)

en: Failed to rename: %s to %s
pl: Nie udalo sie zmienic nazwy: %s na %s

en: Failed to rename similar file: %s to %s
pl: Nie udalo sie zmienic nazwy podobnego pliku: %s na %s

en: Invalid nzbmatrix report number %s
pl: Nieprawidlowy numer raportu nzbmatrix %s

en: You need an nzbmatrix VIP account to use the API
pl: Dostep do API wymaga konta VIP nzbmatrix

en: Invalid nzbmatrix credentials
pl: Nieprawidlowe dane uwierzytelniajace nzbmatrix.

en: Problem accessing nzbmatrix server (%s)
pl: Problem z dostepem do serwera nzbmatrix (%s)

en: The hostname is not set.
pl: Nazwa hosta nie zostala ustawiona.

en: There are no connections set. Please set at least one connection.
pl: Nie ma polaczenia z zadnym serwerem. Nalezy ustanowic przynajmniej jedno polaczenie.

en: Password masked in ******, please re-enter
pl: Haslo ukryte za ******, prosze wprowadzic ponownie

en: Invalid server details
pl: Niewlasciwe dane serwera

en: Timed out: Try enabling SSL or connecting on a different port.
pl: Uplynal limit czasu odpowiedzi: Spróbuj wlaczyc SSL lub polacz sie z innym portem.

en: Timed out
pl: Uplynal limit czasu odpowiedzi

en: Invalid server address.
pl: Nieprawidlowy adres serwera.

en: Server quit during login sequence.
pl: Serwer przerwal komunikacje w trakcie logowania

en: Server requires username and password.
pl: Serwer wymaga podania nazwy uzytkownika i hasla.

en: Connection Successful!
pl: Polaczenie udane!

en: Authentication failed, check username/password.
pl: Blad polaczenia, sprawdz nazwe uzytkownika i haslo.

en: Too many connections, please pause downloading or try again later
pl: Zbyt wiele polaczen, prosze wstrzymac pobieranie lub spróbowac ponownie pózniej

en: Could not determine connection result (%s)
pl: Nie mozna okreslic rezultatu polaczenia (%s)
